top of page
Search

נעים לשמוע שוב – פתרונות חדשניים לכבדי שמיעה

Updated: Nov 22, 2020

נעים לשמוע אותך שוב - זה הסלוגן של חברת BHMמאוסטריה, יצרן מכשירי שמיעה קונדוקטיביים בתוך משקפיים, כובעים וסרטי ספורט. המכשירים הללו ואחרים הוצגו בשבוע שעבר בכנס EUHA 2018בגרמניה. בין השאר חשפה חברת BHMאת מכשיר השמיעה הראשון מסוגו בעולם המוצמד בעזרת מדבקה ומכיל טכנולוגיה אלחוטית וחיבור לסמארט- פון, מדובר בלא פחות מפריצת דרך בתחום השמיעה ומכשירי שמיעה, בעזרת הטכנולוגיה הזאת יהיה ניתן לעזור ליותר אנשים שסובלים מבעיות שמיעה קונדוקטיביות ביתר קלות.

יונתן רוט ואביו גבי רוט, מבעלי חברת גל מכשירי שמיעה, שחזרו מוקסמים מהכנס בגרמניה מספרים כי מדובר במכשירי שמיעה היחידים בעולם שאינם נכנסים אל האוזן והם מתאימים לאנשים הסובלים מירידות שמיעה הלכתיות, מדלקות אוזניים ורגישויות מיוחדות, או לכל אלו שרוצים מכשירי שמיעה מיוחדים שלא מצריכים הכנסת רכיב לתוך האוזן.

לדברי רוט חברת BHM האוסטרית מתמחה מזה שנים בייצור מכשירי שמיעה בהתאמה אישית על פי דרישה, בין המוצרים שלה ניתן למצוא את מכשירי שמיעה המורכבים על מסגרת המשקפיים, מכשירי שמיעה בכובע, מכשירי שמיעה בקשת ומכשירי שמיעה הולכתיים מיוחדים המותאמים אישית ללקוח.

חברת גל מכשירי שמיעה, הפועלת בישראל מעל 4 עשורים הינה היבואן הבלעדי של הטכנולוגיות האלו לישראל ובימים אלה החלו בשיווק המכשירים החדשים בישראל, בשיתוף פעולה מסחרי בינם לבין יצרן המכשירים. ללקוחות החברה המעוניינים לרכוש את הטכנולוגיה החדשה יינתן מחיר השקה מיוחד לזמן מוגבל.

ביקשנו מיונתן רוט לתת לנו דוגמא והוא סיפר את סיפורה של משפחת לוי מירושלים: זוג הורים צעירים וילד בן 4 הסובל ממיקרוטיה (מום מולד של אוזן לא מפותחת). הם הגיעו אלינו לפני 3 חודשים בהמלצת פרופסור בכיר שביקש מאיתנו למצוא פתרון מיוחד לילד שאינו שומע מלידה. לאחר בדיקות , מבחני שמיעה וחשיבה מחוץ לקופסא ייצרנו מכשיר שמיעה קונדוקטיבי (BONE) על גבי כובע המותאם אישית לילד. לאחר שבועיים הזמנו את הילד וההורים והנחנו לראשו את הכובע עם המכשירים שהותקנו בו באופן מוסתר. הילד, שעד כה לא הגיב לרעשי הדיבר של ההורים, הביט בהם פתאום, וחייך במבט משתאה. לא עבדו כמה ימים וקיבלתי שיחת טלפון מההורים המתרגשים שסיפרו שהגננת סיפרה שהילד השתנה לגמרי ומילד מבודד הוא החל להשתלב, לשחק, לצחוק ומצליח גם לדבר מהר יותר.

"אנחנו, בחברת גל מכשירי שמיעה, אוהבים לסייע לכבדי שמיעה ופותרים בעיות שמיעה באופן ייחודי ובאמצעות פיתוחים חדשניים. אני מזמין אתכם לבקר בחנות ובמעבדות השמיעה שלנו במרכז ירושלים ולנסות בעצמכם" – מבהיר מנהל רשת גל מכוני השמיעה, גבריאל רוט, המדגיש כי מדובר במכשירים חדשניים, אטרקטיביים במיוחד ופורצי דרך שיקלו מאוד על כבדי השמיעה ועל בני משפחתם.


חברת גל מכשירי שמיעה הוקמה ב- 1981 ומתמחה בייצור, שיווק ושירות של מכשירי שמיעה מהמתקדמים בעולם. החברה הינה היבואן הבלעדי של טכנולוגיות השמיעה והציוד הרפואי המתקדמים ביותר בעולם ובהם מוצרים של 6 היצרנים הגדולים באירופה. לקוחות החברה נהנים מפריסה ארצית, ממעבדת השירות למכשירי שמיעה המתקדמת ביותר בישראל ואפשרות ליהנות משירותי החברה הן במרפאות החברה והן בבית הלקוח. השירות כולל בדיקות שמיעה, יעוץ למכשיר שמיעה, שירות למכשירי שמיעה, טיפול בטיניטוס, סוללות, אטמים נגד מים או רעש. מכון גל עוסק גם בפיתוח של מכשירי שמיעה קטנים במיוחד ופיתוחים מקוריים וייחודיים המותאמים למידת האוזן ולצרכים המיוחדים של לקויי השמיעה. במקביל, יוזמת הרשת ומשתתפת בפעולות חברתיות, תמיכה בארגונים ובעמותות, שמטרתם לקדם אנשים לקויי שמיעה תוך הכרת צרכיהם המיוחדים.


הסניף הראשי של חברת גל מכשירי שמיעה ממוקם בירושלים, ברחוב אגריפס 40 , בניין מכבי במרכז העיר ומקבל קהל בימים א-ה משעה 9:00-18:00. (טלפון: 02-6254904).

בין השירותים בסניף: בדיקות שמיעה, יעוץ למכשיר שמיעה, שירות למכשירי שמיעה, טיפול בטיניטוס, סוללות, אטמים נגד מים או רעש. גל מכשירי שמיעה היא גם הספק הראשי של קופת חולים כללית במחוז ירושלים לבדיקות שמיעה וזמינות לקביעת תור לבדיקת שמיעה היא עד שבוע בלבד. בנוסף מבצעים בסניף הירושלמי בדיקות שמיעה פרטיות בתשלום לכל שאר חברי קופות החולים (מכבי, מאוחדת, לאומית) בזמינות קביעת תור גבוהה מאוד. בסניף ירושלים נמצאת גם מעבדה משוכללת של החברה שמספקת שרות לכלל לקוחות החברה. בסניף ירושלים ניתן לרכוש אטמי אוזניים לכל צורך, אטמים נגד רעש, אטמים נגד מים למבוגרים ולילדים, אטמים למוזיקאים עם פילטרים מיוחדים ועוד.


18 views0 comments

Comments


bottom of page