top of page

אם אתם מחפשים לשפר את איכות החיים, הגעתם למקום הנכון.

אנחנו מייבאים ומשווקים באופן בלעדי בישראל את מכשירי השמיעה הטובים ביותר בעולם, מעל 8 חברות בתחומים שונים אשר נחשבות למובילות בתחומן בעולם משווקות על ידי חברת גל בישראל, אנחנו גאים להיות חוד החנית בכל מה שקשור לציוד רפואי ומכשירי שמיעה, לכן אצלנו אתם יכולים להינות ולהיות בטוחים שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם.

AQsoundXCProR_SterlingSilver_Dome_persp_
מכשירי שמיעה Sound XC PRO

לסדרה המצליחה ביותר בעולם של מכשירי שמיעה נוסף אח חדש לשנת 2021, הSOUND  בטכנולוגיה XC PRO, הדגם הזה כל כך הצליח בעולם עד שהיצרן הגרמני החליט לעשות ניסוי ולצייד את רמת הבסיס שלו (SOUND 3) בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, היום ניתן לרכוש את סדרת הSOUND החל מ12 ערוצים ובטכנולוגיה מתקדמת במחיר של טכנולוגיה נמוכה, דבר אשר הביא לסדרת המכשירים הזאת את הפרס הראשון בעולם בטכנולוגיה חדשנית למוצר רפואי בתחום השמיעה.

Oticon_Invisible_in_canal_IIC_hearing_ai
מכשירי שמיעה Jazz XC PRO

מכשירי השמיעה הקטנים והקלים ביותר שיוצרו בעולם, למרות גודלם הזעיר הם מצויידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שניתן לחשוב עליהן.

מזיהוי דיבור בסביבה משתנה, זיהוי סביבה אוטומטי, שינוי תוכניות שמיעה באופן אוטונומי, סינון רעשי רוח \ סביבה \ רעש ופידבק, יכולת שיחזור צלילים ואפילו ברמה הגבוה אפשרות לטיפול בטיניטוס וחיבור לסמארטפון.

המכשירים מותאמים אישית למשתמש ולצרכיו ומיוצרים בגרמניה בהתאמה אישית.

AQ XC PRO צל.png
מכשירי שמיעה AQ XC PRO

מדובר בסדרת המכשירים הנטענים של יצרן מכשירי השמיעה העולמי HANSATON, מהדור הראשון שהושק בישראל בשנת 2006 והיה למכשיר הנטען הראשון מסוגו בעולם, התפתחו הדגמים, היום הAQ נחשב למכשיר השמיעה הנטען הטוב בעולם.

ניתן לרכוש אותו ב4 דרגות טכנולוגיה ובהתאמה אישית למשתמש, כולל צבע הגוף, טכנולוגיה מותאמת צרכים, מידות ומדידות מיוחדת.

סדרת הAQ זוכה במקום הראשון במוצר השנה מזה 5 שנים ברציפות.

Anchor 1
נקי.jpg
סדרת מכשירי ה BONE

חברת BHM מאוסטריה הינה יצרנית מכשירי שמיעה קונדוקטיביים מיוחדים אשר נועדו ונוצרו כדי לתת מענה לאלו שאינם יכולים להשתמש במכשירי שמיעה רגילים מאחורי האוזן או בתוך האוזן.

המכשירים של BHM אשר משווקים בבלעדיות על ידי חברת גל בישראל, מורכבים על מסגרת המשקפיים, קשת או אפילו בכובע ואינם מצריכים החדרת גוף זר לאוזן, המוצרים האלו מתאימים במיוחד למטופלים בעלי ירידות שמיעה הולכתיות, אלו שסובלים מדלקות אוזניים, אנשים שעברו ניתוחי אוזן ועוד.

NANO SHD.jpg
מכשירי שמיעה NANO 

למרות שהוא ממוקם מאחורי האוזן מדובר בסדרת מכשירי השמיעה הקטנים ביותר מסוגם בעולם, בשל היותו מכשיר מסוג RIC, הוא בעל יכולת הגברה של מכשירים חזקים מאוד (עד 80dB) ואיכות שמיעה של מכשירי CANAL תוך אוזניים.

המכשירים מצוידים בסוללה מסוג 10 (קטנה) ובטכנולוגיה מסוג SHD360.

אם אתם מחפשים מכשירי שמיעה אסתטיים, איכותיים ובעלי טכנולוגיה מתקדמת מאוד, סדרת הNANO יכולה להיות המענה לדרישות שלכם.

Tinnitusearpaindreamstime.jpg
טיפול בטיניטוס בשיטת TRT

הטיניטוס הינה תופעה פתולוגית בה הסובל מרגיש כאילו הוא שומע צלילים כשלאותם צלילים אין מקור חיצוני, מקור הצליל הינו בקורטקס האודוטורי (המוח) ולכן גם כשהסביבה שקטה הטיניטוס מורגש ולפעמים מועצם אפילו יותר.

הטיפול בטיניטוס מבוצע במרפאות החברה מזה שני עשורים בהצלחה רבה מאוד, הTRT נחשב לשיטה היעילה ביותר בעולם לטיפול בטיניטוס והיחידה אשר אושרה על ידי משרדי הבריאות בעולם ומשמשת את המומחים בבתי החולים הממשלתיים בארצות הברית ובאירופה.

bigstock-Happy-baby-with-headphones-lis-
בדיקת ABR - ברה

מטרת בדיקת ABR היא להעריך את התפקוד העצבי של מערכת השמע, מהאוזן הפנימית (השבלול) ועד לרמת גזע המוח. מטרה נוספת: הערכה אובייקטיבית של ספי השמיעה (רגישות שמיעתית) בתדרים שונים, והערכת אופי הליקוי השמיעתי וחומרתו, בעיקר בתינוקות ובילדים, אם אתם חושדים שלילד יש בעיית שמיעה אבל הוא קטן מדי בכדי לבצע בדיקת שמיעה רגילה, זה הפתרון שלכם, כמו כן משתמשים בבדיקה בכדי לשלול מחלות או גידולים שונים אשר משפיעים על השמיעה.

ילדה RESONANCE.png
בדיקות שמיעה (פרטית) 

זמן ההמתנה הממוצע לבדיקת שמיעה במסלול קופ"ח (ציבורי) עומד על 4-9 חודשים, אם אתם מרגישים בירידה או פגיעה בשמיעה כלל המומחים ובהם רופאי א.א.ג, נירולוגים ורופאי בריאות הציבור ממליצים שלא להמתין ולטפל בבעיה כשהיא מתחילה, בדיקת שמיעה פרטית זהה לבדיקת השמיעה הרגילה רק שההבדל הגדול הוא זמן ההמתנה הקצר והתשובות אשר מתקבלות במקום ואף נשלחות לרופא המטפל בהתאם לדרישת המטופל או הרופא.

אם השמיעה שלכם חשובה לכם, אל תמתינו. 

11.jpg
מכשיר אודיולוגי מסוג אודיומטר

חברת גם הינה היבואנית והמשווקת של מותג RESONANCE בישראל, מדובר בציוד האודיומטרי \ אודיולוגי הכי מתקדם בעולם.

הציוד מתאים למרפאות, רופאים ואודיולוגים אשר מעוניינים לבצע בדיקות שמיעה וטימפנומטריה ביעילות ובקלות.

ניתן לרכוש את הציוד בגרסה ניידת כמו בדגמי R17A או בגרסה נייחת שמתאימים לביצוע בדיקות קליניות רבות מאוד או למחקר באוניברסיטה.

היצרן מצייד את המוצרים באחריות ל-3 שנים, מדפסת מובנת הכלולה במוצר ועוד.

bottom of page